fbpx

Wakacje 2022

WIĘCEJ INFORMACJI WKRÓTCE

Obóz językowy z Pracownią Językową
i hiszpańską agencją Linguiter

9.08.- 16.08.

Oferujemy dużo więcej niż kurs hiszpańskiego w Hiszpanii...

zanurzenie w języku,
poznanie życia Hiszpanów "od kuchni",
bogaty program kulturowy,
gry i zabawy językowe na plaży,
świetną zabawę i owocnie spędzony tydzień!

Co będziemy robić?

Jedziemy do Malagi przede wszystkim po to, żeby „zanurzyć się” w języku hiszpańskim i poznać tamtejszą kulturę. Zależy nam nam tym, żeby nasi podopieczni spędzili wyjazd aktywnie i ambitnie, nabywając nowe umiejętności językowe i rozwijając te już zdobyte.

Szkoła języka hiszpańskiego to typowa andaluzyjska willa, która znajduje się w dzielnicy El Palo, w odległości 10 minut od morza. Jako, że w Maladze zawsze świeci słońce, po lekcjach można pluskać się w basenie na terenie szkoły lub wygrzewać w małym ogródku podczas długich rozmów, oczywiście w języku hiszpańskim.
Jest to kameralna akademia, gdzie naucza się tylko i wyłącznie języka hiszpańskiego. Przez cały rok pracuje tutaj stała kadra i dzięki temu ekipa nauczycieli jest bardzo dobrze zorganizowana i ma bardzo dobrze wypracowane i sprawdzone metody nauczania.

Szkoła specjalizuje się w nauczaniu dzieci i młodzieży. Co roku przyjmuje około 70 grup szkolnych z całego świata, Nauczyciele są rodowitymi Hiszpanami, bardzo dobrze przygotowanymi do wykładania języka hiszpańskiego jako języka obcego. Szkoła od wielu lat posiada certyfikat Instytutu Cervantes. Jedna lekcja trwa tutaj 50 minut. Dzięki temu można w tydzień zrobić półroczny kurs!

Nasi uczniowie każdego dnia po obiedzie będą mieli okazję uczestniczyć w bogatym programie kulturalnym. Nie będziecie się tutaj nudzić! Staramy się, żeby program był bardzo zróżnicowany, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie. Będziemy zwiedzać miasto i jego zabytki, spotkamy się z Hiszpanami, będziemy tańczyć flamenco i salsę, pojedziemy do Nerja, odwiedzimy muzeum Picasso oraz sztuki nowoczesnej, ugotujemy paella oraz zasmakujemy w churros con chocolate. Dowiemy się także, co to są tapasy. Oprócz tego, nasze lektorki będą organizowały gry i zabawy językowe, związane z materiałem omawianym na porannych zajęciach lub z sytuacjami z życia codziennego.

Gdzie jedziemy?

Malaga jest położona w południowej Hiszpanii, na wybrzeżu Costa del Sol.

W Maladze mieszka populacja 600.000 ludzi. Można powiedzieć, że jest to najbardziej tętniące życiem miasto regionu. W hiszpańskiej prasie pisze się nawet, że w przyszłości Malaga stanie się Barceloną południowej Hiszpanii. Dziś jest to nadal zrównoważone miasto, gdzie najczęściej słyszanym językiem na ulicy jest hiszpański. Dzielnica, w której znajduje się szkoła jest spokojna i bezpieczna. Jest to idealne miejsce dla dzieci i młodzieży.

Malaga to miasto sztuki i muzeów. W Maladze urodził się znany artysta Pablo Picasso. Będąc w Maladze można nawet odwiedzić jego dom rodzinny, który mieści się przy Plaza de la Merced i Muzeum Picasso, w którym znajdziemy ponad 200 dzieł sztuki tego artysty. Miasto Malaga oferuje również wiele atrakcji, na przykład Alcazaba czy arabską fortecę z Castillo Gibralfaro.

Ze względu na śródziemnomorski klimat, Malaga ma 320 słonecznych dni w roku, a średnie temperatury latem / zimą wynoszą 30C / 15C.

Kto wyjeżdża z Malagi, szybko chce tutaj wrócić. To magiczne miasto, w którym można się zakochać.

Gdzie będziemy mieszkać?

Organizowane przez nas wycieczki językowe to oprócz intensywnej nauki hiszpańskiego, także zbliżenie do hiszpańskiej kultury. Wszyscy uczniowie podczas pobytu w Hiszpanii będą mieszkać u hiszpańskich rodzin. To fantastyczna okazja, żeby zobaczyć jak wygląda życie Hiszpanów na co dzień, co jedzą, jak spędzają czas wolny i jakie mają zwyczaje.

Każda rodzina przyjmie przynajmniej dwóch uczniów. Bardzo dokładnie sprawdzamy każdą rodzinę, zdajemy sobie bowiem sprawę, że jest to nasza odpowiedzialność i chcemy zapewnić dzieciom odpowiednie warunki oraz miłą i zdrową atmosferę w hiszpańskim domu.
Selekcjonujemy rodziny przed rozpoczęciem współpracy, sprawdzamy starannie domy i przeprowadzamy rozmowy z członkami rodziny. Często wymagamy dodatkowych referencji od wcześniejszych pracodawców i od innych szkół.

Jaki jest koszt wyjazdu?

Cena 480 euro za kurs, program kulturalny, zakwaterowanie, śniadania i obiady.

W cenę nie jest wliczony lot i ubezpieczenie (istnieje możliwość zrobienia rezerwacji przez agencję).
Koszty na miejscu: bilety komunikacji miejskiej, kolacje w formie tapas i kieszonkowe.

Kim są opiekunowie?

Dziećmi opiekować będzie się doświadczona, hiszpańskojęzyczna kadra – lektorki z Pracowni Językowej.
Oprócz tego, na miejscu zajmować się nami będą pracownicy agencji Linguiter i hiszpańskie rodziny, przyjmujące dzieci.

Jaki jest termin wyjazdu?

Termin wyjazdu to 9.08.-16.08.2022.

Zebranie z chętnymi odbędzie się w Pracowni Językowej Targówek, przy ulicy Chojnowskiej 35 (wjazd od ulicy Fantazyjnej). Termin zostanie podany wkrótce.

Zapisz się na nasz Newsletter!

Szczegóły przetwarzania danych znajdziesz w polityce prywatności.